Sünger Fiyatları Hesaplama Şekli

Sünger Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Sünger fiyatları konusunda siz müşterilerimize yardımcı olmak için bizlere göndermiş olduğunuz çizim ve ölçüleri çok iyi belirlemeniz lazım. Biz genellikle sizlere, belirlemiş olduğunuz ürünü uygun fiyatla vermeye çalışacağız. Sünger fiyatları hammaddeden dolayı dolar bazlıdır ve bu yüzden sürekli kur olarak değişmektedir. Ayrıca sünger fiyatları yoğunluklarına göre değişmektedir. Eğer süngerin yoğunluğu artarsa sünger fiyatları da artmaktadır. Sünger fiyatları poliüretan bazlıdır. Buna istinaden yine de oldukça uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olmaya çalışırız.  Bizlere danışma hattımızdan da ulaşabilirsiniz.

Sünger üretiminde farklı farklı sünger çeşitleri kullanılır. Bu yüzden her ürün farklı fiyata tabii olmaktadır. Biz Endüstriyel Kesim olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı kalınlıklarda ve farklı renklerde sünger üretimi sağlamaktayız. Fiyat konusunda da istemiş olduğunuz ürünlerin sünger fiyatı ve maliyeti belirlenir. Farklı sektörlerde de sünger üretimi yapılmaktadır. Bunlar; mobilya, otomotiv, ambalaj, tekstil, medikal sektörleridir. Bu sektörlere göre de sünger fiyatları kalınlıklarına ya da dansitelerine göre değişmektedir.

Endüstriyel Kesim olarak biz sünger fiyatları konusunda sizlere daha iyi yardımcı olmak için  bizlere her zaman ulaşabileceğiniz ve her zaman destek alabileceğiniz uzman kadromuzla hızla büyümekteyiz. Sünger fiyatları konusunda da fiyat maliyeti her zaman en uygun olan fiyatları vermekteyiz. Sizlere en iyi derecede yardımcı olmak için sizi firmamızda ağırlamak ve en iyi şekilde yardımcı olmak isteriz. Bizi her zaman arayabilirsiniz.

Uygulama Alanları

  • Mobilya sektörü: Türkiye’de özellikle Kayseri, İstanbul, Sakarya ve Bursa’da üretimi artan mobilya üretimi ister dekorasyon olsun ister konfor amaçlı olsun her şekilde bu sektörde sünger çeşitleri kullanılmaktadır. Bu yüzden sünger fiyatları da ürünün maliyeti de oldukça uygundur.
  • Otomotiv sektörü: Bu sektörde kullanılan sünger üretimi, araba koltuklarında ve koltuk kılıflarının yapımında ve bizim gözle göremediğimiz yerlerde kullanılmaktadır. Bunların yapımında farklı sünger çeşitleri kullanıldığından sünger fiyatları da farklılık göstermektedir.
  • İnşaat sektörü: Yalıtım ve kaplama için üretilen süngerin, bu sektörde daha farklı amaçlarda da kullanımı mevcuttur. Bu sektörde sünger fiyatları genelde düşüktür.
  • Ambalaj imalatı sektörü: Bu sektörde sünger üretimi çok fazla yapmaktayız, genellikle kozmetik sektöründe kutu içinde taşınan ürünlerin zarar görmemesi için üretilmesinin yanı sıra sünger fiyatları da müşterilerimizin ölçülerine göre uygun olarak düzenlenmektedir.
  • Promosyon ürünler sektörü: Bu sektörde müşterilerimizin istediği şekillerde ve istediği renklerde ürünler hazırlarken sünger fiyatları konusunda da maliyeti düşük olan fakat estetik olan ürünler hazırlamaktayız.
  • Yatak imalatı sektörü: Bu sektörde konfor amaçlı olarak sıklıkla kullanmış olduğumuz sünger çeşitleri bellidir. Bunun için bu sektörde sünger fiyatları da uygun olarak belirlenmiştir.
  • Elektronik sektörü: Bu sektörde elektronik ürünlerin kırılmaması için veya ürünün bozulmaması için sünger ile kaplanır. Bunun için de ürünün ölçülerine göre, çeşidine göre hesaplanmalıdır. Bu sünger fiyatları da açıkladığımız gibi dolar üzerinden belirlenmektedir.

Sünger fiyatları günümüzde dolar üzerinden satılmaktadır. Bu yüzden kurlar her gün düzenlenmektedir. Belirli bir fiyatı yoktur. Endüstriyel Kesim olarak biz, fiyat konusunda sizlere yardımcı olmak için önce ne istediğiniz bilmeliyiz. Sizlere bu konuda daha iyi yardımcı olacağız. Siz en uygun sünger fiyatı vermek için bizi arayabilirsiniz. Sünger Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

27 Ağustos 2023
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial