Hakkımızda

Geri Dön

HAKKIMIZDA

2008 yılından beri kazandığı zengin tecrübesiyle Endüstriyel Kesim, metal kalıp, şekilli kesim üretimiyle müşterilerine proje desteği sağlamaktadır. Firmamızın müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, malzeme temininden, son ürün sevkiyatına kadar olan süreçlerde 5 ana faaliyet alanında hareket etmektedir.

Endüstriyel Malzemeler

Sanayide her türlü endüstriyel malzemeyi temin etmekte, stoklamakta ve tekrar satışlarını gerçekleştirmektedir.

Tasarım, Çizim ve Kalıp Hizmetleri

Projelerde ürün geliştirmenin her aşamasında, tasarım, vektörel çizim, kesim kalıpların tamamlanması, prototip numune çalışmaları ve ön seri(imalatlarda) yer almaktadır.

Endüstriyel Pres Kesim

Geniş makine parkurumuzun, şekilli pres kesim üretim olanaklarını, şarklı malzeme seçenekleri ile birleştirip müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Endüstriyel Montaj Uygulamaları

Pres kesim sonrası imal edilen yan mamül ürünlerin, birleştirilerek nihai ürünün montajlanması sağlanmaktadır.

Ambalaj Malzemeleri

Ürünlerin taşınmasında gerekeni, koli, kutu, kasa, sandık ve paketlenmesinde kullanılan ambalaj materyalleri, seperatörleri, koruyucu dolgu malzemeleri ile müşteri istekleri karşılanmaktadır.

MİSYONUMUZ

Endüstriyel Kesim Hakkında Misyonumuz-Vizyonumuz, Firmamız ülkemizde sektöründe liderdir. Pek çok endüstri alanında hizmet ederken, memnun müşterilerimizin referansları ve onlarla artan iş hacmiyle, hızla gelişmekte ve ürün yelpazesini sürekli zenginleştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, kuvvetli altyapımızla çözüm bulurken en üstün kalite standartlarıyla birlikte hareket etmeyi misyon edinmiştir.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve ve Güvenliği Yönetim Sistemi

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial