Montaj Hizmetleri

Geri Dön

Botanik Çevre Uygulama Keçe Ürün

Firmamız, ileri düzey dikim makineleri ile sentetik keçelerden modern görünümde ve görselliğin ön planda olduğu cepli dikey bahçelerini, alana göre tasarlanan boyutlarda ve kalite güvencemizle dikmektedir. Deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız.

Tripleks Eşya Köpük Koruma

Endüstriyel Kesim, ihracat standardı tripleks mukavva koliler içine geri dönüşümlü darbe emici özel kesilmiş polietilen köpük levhalar üretmektedir. Her kalınlıkta ve ebatta kesilen köpükler ürünlere ek koruma sağlamaktadır.

Polietilen Antistatik Seperatör

Polietilen (PE) köpük, antistatik özelliğiyle de üretilebilir. Böylelikle statik yük hasarlarına karşı koruma görevi yerine getirir. Elektronik sanayi için firmamız köpük kesimle beraber birçok montaj uygulamalarını da müşterilerine sunmaktadır.

Kutu İçi Köpük

Hafif ve kokusuz bir malzeme olan köpük, kutu içi uygulamalarında müşterilerimizin sık tercih ettiği malzemedir. Konulacak ürünlerin şekline göre kesim yapan firmamız, kutunun içine köpüğün montaj yerleşimini profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Kutu İçi Sünger

Sünger esnek fakat kolay aşınmayan bir malzemedir. Kutu içinde sünger uygulamaları için firmamız, tasarım ekibiyle beraber ürünün kutu içindeki yerleşimini tasarlamakta, süngerin kesimini yapmakta ve montaj hizmeti de sağlamaktadır.

Çanta İçi Sünger

Pazarlama sektöründe sunum çantaları oldukça önem arz eder. Firmamız, sünger malzemesinin çantanın iç yapısına ve ürüne uygun bir biçimde yerleşim için tasarımı, kesimi ve montajını gerçekleştirir. Böylelikle çanta şık bir görünümde nihai halini alır.

Çanta İçi EPDM

EPDM polimer yapısı, esnek, parlak ve mükemmel üst yüzeyin estetik görselliği ile çanta içi şekilli kesim uygulamalarında ideal bir malzemedir. En üst katmana ince bir EPDM kat lamine edilmesi ürünleri düzgün bir şekilde gösterir.

Sandık İçi Köpük

Polietilen köpük, dayanıklı ve esnek yapısı sayesinde sandık içi ürün korumasında ekonomik bir malzeme olarak tercih edilmektedir. Endüstriyel Kesim bu ürünle ilgili tasarım, kesim ve montaj hizmetleriyle müşterisinin beklentilerini karşılar.

Sandık İçi Eva

EVA, deformasyona ve darbelere karşı dayanıklıdır. Firmamız, müşterimizin ürünlerini taşırken kullanacağı sandığın ebatlarına göre üç boyutlu tasarım yapmakta, EVA kesim ve montaj işlemini gerçekleştirerek ürünlerin sandıkta sabit durmasını sağlamaktadır.

Kasa İçi Köpük Koruma

İmalat sürecinde ürünlerin iç taşınma esnasında çizilmesine ve kırılmasına karşın muhafaza edilmesi gerekmektedir. Hafif, esnek, dayanıklı ve ekonomik bir malzeme olan polietilen köpük bu konuda en sık tercih edilen koruma biçimlerinden biridir.

Kasa İçi Karton Köpük Ürün Seperatör

Üretim sürecinde iç lojistikte bazı özel nitelikli ürünlerin seperatör oluşturularak taşınması gerekebilir. Firmamız, müşteri ihtiyacına uygun tasarım ile taşıma kartonu belirleyerek, karton-köpük laminasyonu ile kusursuz montaj işlemi sağlar.

Kasa İçi Eva
Seperatör

Kasa içi separatörler, fabrika hatları iç transferlerde veya müşteri/tedarikçi yarı mamullerinin taşımasında kullanılması için özel tasarımları ile dikkat çekerler. EVA malzeme, dayanıklılığı ve çizilmeye karşı esnekliği ile bütün uygulamalar için idealdir.

Teknik Dar Dokuma Kayış Dikim

Otomotiv sanayi vasıta içinde teknik dar dokuma ürünler kullanmaktadır. Dokuma kayışlar dayanıklı ve esnek yapıya sahiptir. Firmamız, teknik kayışlar dikiminde son teknoloji dikim makineleri ile otomotiv üretim hatlarına kaliteli hizmet sunmaktadır.

Dar Dokuma Velcro Bant Dikim

Endüstriyel Kesim, dar dokuma arkası yapışkanlı veya yapışkansız Velcro cırt bant malzemeleri otomatik seri kesim makinamız ile kesebilmekte ve endüstriyel dikiş hatlarımızda müşterilerimiz için kaliteli ve hızlı dikim-montaj hizmetleri sunmaktadır.

Koltuk, Oturak, Başlık Dikim

Koltuk, oturak, başlık dikim yaşam alanlarına sihirli dokunuşlar yapmaya odaklandığımız bir alandır. Koltuklar, oturaklar, bunların başlıkları evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, araçlarda kendilerine yer bulur ve her alanda kullanılan ürün detayları, ölçüleri, malzeme gamları farklıdır.

Koli İçi Karton Seperatör

Paketlemede ürünlerin temas etmesini önleyen ve ürünlerin korunmasını sağlayan, dalga kalınlıkları E, B, BC olan karton bölmelerin seperatör haline getirilmesinde firmamız tasarımdan üretime kadar tüm uygulamalarda yer almaktadır.

Koli İçi Köpük
Koruma

Ürünlerin direkt koliye konulması lojistik esnasında muhafazada sıkıntı yaratabilmektedir. Endüstriyel Kesim, ürünlerin sorunsuz taşınması için koli içi köpüğün yerleşimini tasarlayarak şekilli pres kesim ve montaj hizmeti de vermektedir.

köpük seperatör

Köpük Seperatör

Köpük separatör kesimi, hassas eşyaların ambalajlanmasında kullanılan köpük malzemelerin özel şekillerde kesilmesi işlemidir. Bu kesim işlemi, ürünleri korumak ve taşımak için belirli bir şekle sahip köpük separatörler oluşturmak amacıyla yapılır.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial