Kasa İçi Karton Köpük Seperatör

Geri Dön

Kasa İçi Karton Köpük Seperatör

Nakliye, hemen her sektörde üretilen ürünün üreticiden tüketiciye ulaşmasına kadar devam eden bir aşamayı ifade eder. Nakliye sırasında ürünlerin güvenliği her şeyden önceliklidir. Ürünleri güvenceye alabilmek için çeşitli ambalaj ürünlerinden yararlanırlar. Bunların başında kasalar, kutular, çantalar gelir. Ahşap, plastik, karton ya da metal formlarda kasalar tercih edilir. Bir fabrikanın da ambalaj malzemelerine gereksinimi vardır, bir dükkân sahibinin de. Bugün özellikle e-ticaret faaliyetlerinin artmasıyla birlikte insanlar her yerden alışveriş yapar olmuşlar ve işletmeler hedef kitlelerini tüm dünyaya, tüm ülkeye yaymışlardır. Bu yüzden sattıkları ürünleri müşterilerine güvenli, sağlam biçimde ulaştırmak için önlem almaları gerekir. Kasa içi karton köpük ürün seperatör ürünler tam da bu noktada devreye girmekte, ürünleri ambalaj malzemesi içerisinde kırılmadan, çizilmeden, ses çıkarmadan kalmasını sağlamaktadır.

Kasa İçi Karton Köpük Ürün Seperatör Nedir ve Nerede Kullanılır?

 • Kasa içi karton köpük ürün seperatör ürünleri çift yönlü kullanım sunar. Öncelikle ürünlerin sabit kalmalarını ve etraftan zarar görmemelerini sağlar. Diğer taraftan da büyük kasalar içerisinde setler, katlar oluşturmaya yardımcı olur. Mesela bardak, kavanoz, konserve gibi ürünler kasa içi karton köpükler sayesinde tek kasada katlar arasında dizilebilir.
 • Metal parçalar üretenlerin en büyük sorunlarından birisi, nakliye, taşıma sırasında ürünlerin birbirine çarpıp sürekli ses çıkarmasıdır. Karton köpük seperatörlerle bunun önüne geçilir. Ürünlerin üreticiden tedarikçiye giderken, gelirken zarar görmesi engellenir.
 • Seri plastik malzeme üretenlerin bir kalite standardı çizmeleri gerekir. Ürünlerini taşırken ve stoklarken kullanacakları kasa içi imalat proses uygulama yöntemleri sayesinde marka prestijini arttırılmasına yardımcı olunur.
 • Sadece yurt içi değil, yurt dışı ürün gönderimlerinde de ambalaj malzemelerinin güvenliği önemlidir. Hatta çok daha önemlidir. Özellikle hassas, kırılabilir ürünler için Kasa içi karton köpük ürün seperatör çeşitleri profesyonel çözüm sağlar.
 • Kasa içerisine yerleştirilen seperatörler sayesinde firmaya özgü gerek ilk numunede gerekse sonrasında estetik çözümler sağlanır.
 • Ürünler, çanta ve kutu içi seperatör olarak tercih edilir. Çantaların içerisindeki çoklu ürünlerin parçalanmadan, dağılmadan, birbirleri ile karışmadan kalmaları sağlanır. Çantalar içerisinde her arananın yerinde bulunma olanağı elde edilir.

Kasa İçi Karton Köpük Ürün Seperatör Uygulama Alanları

 • Kasa içi karton köpük ürün seperatör elektronik sektöründe yoğun olarak uygulanır. Yurt içi ve yurt dışı sevkiyatlarda farklı hacimlerdeki ürünler rahatlıkla güvence altına alınabilir. Zarar görmeyecek şekilde dünyanın en uzak yârine dahi nakliye yapılabilir.
 • Otomotiv sektöründe ana parça ve yedek parçaların ana bayi, tedarikçi ve tüketici arasında hasar görmeden taşınmasına yardımcı olur.
 • Promosyon sektöründe hem ürünlerin zarar görmemesini hem de marka imajını yansıtır estetikte ürünün tüketiciye ulaşmasını sağlar.

Kasa İçi Karton Köpük Ürün Seperatör Malzeme Detayları

 • Kasa içi imalat proses uygulama ürünleri müşteri talebine göre farklı şekillerde üretilebilir.
 • Darbe emici ve esnek yapıda oldukları için kullanım alanına göre şekil alabilir.
 • Düşük maliyetli olması hasebiyle kullanıcılarına mali yükü azdır. Her yerde ve her sektörde başarıyla ekonomik çözümler sunar.
 • Seri üretime uygun olduğu için rahatlıkla müşterilerin ihtiyaçları kadar üretim yapılabilir.
 • %100 geri dönüşüm özelliğine sahiptir. Bu yönüyle doğa dostu bir seperatör çözümü sunmuş olur.
 • Kutu halinde, plaka halinde, torba halinde, U ve L tipinde köşe koruyucu fonksiyonlu, kırpıntı paketleme dolgu malzemesi ve özel kesim seperatör imalatı yapılabilir. Bu yönüyle de paketleme ihtiyaçlarının her noktasında tercih edilebilir.
 • Kaliteli koruma sunar, uzun vadede kullanım elde edilir, görsel olarak şık sonuçlar elde edilir.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial