Endüstriyel Ürünler Kesim

Geri Dön

EPDM Sünger
Kesim

EPDM sünger, yüksek ısı ve kimyasal direnci sayesinde otomotiv, inşaat ve endüstriyel sektörlerde sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Endüstriyel Kesim, müşterilerinin belirlediği EPDM sünger yoğunluğuna ve boyutlarına göre kesim hizmeti sunmaktadır. Özel şekil kesimleri, profil kesimleri ve dilimleme işlemleri de firmamızın uzmanlık alanlarındandır.

Eva Seperatör Kesim

Endüstriyel Kesim, müşterilerine farklı yoğunluk ve kalınlıklarda EVA malzeme kesimi hizmeti sunmaktadır. EVA malzeme, yüksek elastikiyet, esneklik ve antibakteriyel özellikleriyle ayakkabı, spor malzemeleri, oyuncak ve ambalaj sektörlerinde kullanılmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel şekillerde kesim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kauçuk Lastik Nitril Levha Kesim

Dayanıklı ve sızdırmaz özelliklere sahip olan nitril kauçuk levhalar, bezli veya bezsiz olarak üretilir. Aşınmaya karşı dirençli olan bu levhalar, conta üretiminde ve titreşimi önleyici taban döşemelerinde kullanılır. Endüstriyel Kesim, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda her türlü kesim işlemi için hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Polyester Tela
Kesim

Endüstriyel Kesim, polyester tela malzemelerin çeşitli endüstriyel uygulamalar için özel olarak kesim işlemlerini büyük bir hassasiyetle gerçekleştirmektedir. Şekilli kalıp kesim yöntemi sayesinde, müşterinin taleplerine uygun ölçü ve şekillerde olması ile birlikte farklı renklerde hızlı, güvenilir ve avantajlı fiyat garantisi ile polyester tela kesimini titizlikle yapmaktayız.

EPDM Kauçuk Kesim

Adını Etilen Propilen Dien Monomer’in kısaltmasından alan EPDM Kaucuk su geçirmeyen özelliği sayesinde tercih edilmeye başlanmış bir yalıtım malzemesidir. -40 ile +140 dereceye kadar dayanıklıdırlar.Anti bakteriyel ve geri dönüşümlü bir ürün olması EPDM Kauçuk malzemesini sektörde popüler ürün haline getirmiştir. Endüstriyel Kesim firması olarak bizde çeşitli dansitelerde ve renklerde kişiye özel tasarım EPDM Kaucuk işleri yapmaktayız.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial