Ambalaj Karton Malzemeler

Geri Dön

Karton Koli
Ürünler

Nakliye ve depolama alanında ürünlerin korunması ve taşınması için kullanılan kartondan yapılmış ambalaj ürünleridir. Farklı ebatlarda ve ölçülerde üretilebildikleri için çeşitli sektörlerde kullanılması ile en çok tercih edilen nakliye çeşitlerinden birisidir.

Koli İçi Karton Seperator

Koli içi ara karton separatörler, ürünlerin taşınması sırasında kırılma veya çizilme riski olan durumlarda birbirleriyle temasını engellemek için kullanılır. Aynı zamanda uygun maliyetli ile birlikte lojistik açıdan bir ayırma çözümü sunarlar.

Köşebent ve Diğer Karton Ürünler

Karton köşebentler, ambalajlı ürünlerin stok halindeyken veya taşınması esnasında ezilmesini ve ambalajının zarar görmesini önler. Endüstriyel Kesim, müşterisinin ihtiyaç duyduğu köşebentleri istenilen ebat ve kalınlıkta kaliteli olarak üretir.

Özel Ölçülerde Kutu Ürünler

Endüstriyel Kesim, makine parkurunda bulunan makineleri ile istenilen ölçülerde baskılı-baskısız, farklı dalga kalınlıkları ile çeşitli karton ürünler üretmekte ve ayrıca talebe istinaden kutu içine sünger, köpük, EVA gibi malzeme kesimi de yapmaktadır.

 
 

Tripleks Palet
Kolisi

A, B ve C dalgalarının birleştirilmesiyle üç katlı şekilde üretilen tripleks palet kolisi 200-800 kg arası yük taşıma kapasitesine sahiptir. Muadillerine göre ekonomik maliyetlerle ürettiğimiz tripleks palet kolisini firmamız müşterilerine sunmaktadır.

 
 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial