Antistatik Cep Şilte Torba

Geri Dön

Antistatik Cep Şilte Torba

Ambalaj köpük malzemeler, korunması gereken her türlü eşya ve parça için kullanılan ve ciddi oranda koruma sağlayan malzeme çeşitleridir. Antistatik Cep Şilte Torba ambalaj köpük malzelemerin bir çeşitidir. Polietilen köpük olarak tasarlanan ambalaj köpükler her türlü malzeme üzerinde büyük miktarda koruma sağlamaktadır. Polietilen, en ağır kimyasallara karşı dayanıklı olan ve ambalaj köpük malzemelerinde ve endüstriyel alanlarda kullanılan önemli bir malzemedir. Plastik endüstrisi için önemli yere sahip olan bu termoplastikler de aynı zamanda ambalaj malzemeleriyle büyük oranlarda koruma sağlamaktadır.

Antistatik Cep Şilte Torba Nedir?

Polietilenden meydana getirilen köpük de kolay üretilen, tozsuz ve hafif bir malzeme olarak koruma alanında yardımcı olmaktadır. Ambalaj köpükten meydana gelen malzemeler polietilen kullanıldığı için darbelere karşı üstün dayanıklılık ve titreşim emici özellikleri sergilemektedirler. Aynı zamanda bakteri ve küf gibi unsurlara karşı da koruma sağlayacak olan ambalaj köpükler, hafiflikleriyle de kullanım kolaylığı sağlamaktadırlar. Bu gibi avantajlarıyla da kolaylıkla tercih konusu olabilmektedirler.


Ambalaj köpüğün diğer avantajlarından birisi de yük taşıma kapasitesinin fazla olmasıdır. Bu anlamlarda ambalaj köpük içeren her türlü malzeme de kullanıcılarına taşıma konusunda daha büyük bir avantaj sağlayacaktır. Taşıma konusunda hafifliklerine rağmen fazlaca yük taşıyabilecek olan ambalaj köpükler kullanıcılarının her türlü faaliyetindeki maliyeti de düşürecek ve finansal anlamda da yarar sağlayacaktır. Antistatik cep şilte torba da ambalaj köpük kullanılarak üretilen malzeme çeşitlerinden birisidir. Polietilen cep şilte torbalar, statik ölçümlerde hassasiyet gösteren elektronik cihazların taşınma esnasında korunmasına yardımcı olmaktadır.


Antistatik Cep Şilte Torba Kullanım Alanı ve Önemi

Polietilen cep şilte torbalar, söylenildiği gibi statik ölçümlerde ciddi derecede hassasiyet gösteren ve korunması gereken elektronik cihazlar hususunda kullanılmaktadır. Elektronik cihazlar, birçok dış etkene karşı farklılık gösterebilmektedir. En basit darbe bile özellikle statik ölçümleri yapılacak elektronik cihaz için problem doğurabilmektedir. Bunun dışında pas, kir, küf ve benzeri çeşitli etkenler de elektronik cihazlar için çeşitli problemler doğurabilmektedir.


Antistatik cep şilte torba burada devreye girmekte ve kullanıcılarına elektronik cihazlarını koruyucu özellikte bir kapsam yaratmaktadır. Bu torbalar aynı zamanda toz da tutmamakta ve elektronik cihazların en büyük zarar gördüğü ve hassasiyet problemleri yaşadığı toz unsuruna karşı etkin bir çözüm sağlamaktadır. Polietilenden üretilen ve kapalı bir hücre yapısına sahip olan bu torba şekli, birçok sektör için hayat kurtarıcı niteliktedir.


Antistatik Cep Şilte Torba Özellikleri ve Satımı

Şilte torbalar polietilen yapıda üretilmekte ve farklı kalınlıklarda olabilmektedir. Bir milimetreden on milimetreye kadar farklı kalınlıklarda üretilebilen polietilen cep şilte torbalar, ürünlerin korunması aşamasının yanında sevk edilmesi gibi aşamalarda da kullanılabilmektedir. Kalınlıkları on milimetreye kadar varabilse de, ihtiyaç doğrultusunda bu sınır 80 milimetre gibi bir kalınlığa da çıkarılabilmekte ve koruma ölçütü ve hassasiyet oranları değişebilmektedir. Cep şilte torbalar özellikle elektronik cihazların korunmasını sağladığı için ağırlıklı olarak 1-2 mm kalınlığı arasında tercih edilmektedir.


Üretim aşamasında Endüstriyel Kesim olarak biz Antistatik Cep Şilte Torba üretimi de gerçekleştiriyoruz. Polietilen kullanarak en kaliteli şekilde ortaya koyduğumuz cep şilte torbalarla her çeşit elektronik cihazınızın korunmasına önemli ölçüde katkıda bulunuyoruz. Ambalaj köpük malzemeler içerisinde yer alan cep şilte torbalarımızla farklı milimetrelerde farklı kesimlerde hizmet sağlıyor ve kullanım alanlarını genişletiyoruz. Hassas elektronik cihazlarını etkin bir şekilde korumak isteyen; toz, kir, bakteri, küf veya darbe gibi her türlü etmenle savaşırken aynı zamanda hafif ve rahat bir kullanım yakalamak isteyen bütün kullanıcılar için polietilen cep şilte torbalarımızı sunuyoruz.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial