Akustik, Ses Bariyer Ürünler Kesim

Geri Dön

Flok Baskı Duvar Sünger Kesim

Akustik süngerler genellikle stüdyo, ev sinema ve toplantı salonları gibi yerlerde yankı önleme amacıyla kullanılır. Flok kaplama dış yüzeyi sayesinde dekoratif bir görünüme sahiptirler. Endüstriyel Kesim, flok uygulamalarındaki deneyimiyle müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Yumurta Sünger Kesim

Müşterilerimizin ihtiyacına göre çeşitli yumurta sünger ürünlerini kesmektedir. Yanmaz ve çift taraflı yapışkanlı yumurta süngerler, özellikle ses yalıtımı gerektiren yerlerde kullanılmaktadır. Endüstriyel Kesim, bu ürünleri yüksek hassasiyetle keserek müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

PVC Ses Bariyer Kesim

PVC ses bariyer ürünler kullanıldıkları alandaki sesin dışarıya geçişini ya da dışarıdaki sesin içeriye geçişini engelleyen, PVC esaslı malzemeden üretilen yalıtım malzemesidir. Sertifikalı ve teknik datalara sahip olarak üretilen PVC Ses Bariyer sayesinde yaşam alanlarınızı, çalışma ortamlarınızı ses yönünden başarıyla izole edebilir hem kendiniz hem de çevrenizi rahat ettirebilirsiniz. Ses geçiş kaybı sağlamak istenen her yerde ve her ortamda PVC ses bariyer kullanılabilir.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial