Endüstriyel Sünger Kesim

Geri Dön

Bondeks Sünger Kesim

Firmamız, izolasyon uygulamalarında sıkça kullanılan kırpıntı sünger malzemesi olan Bondeks rebonded süngerin müşteri taleplerine göre belirlenen yoğunluk ve ölçülerinde die cut veya profil kesim avantajlı fiyatlar garantisi ile müşterilerine hizmetleri sunmaktadır.

Hidro Sünger Kesim

Hidro süngerler, yumuşak bir dokuya sahip olmalarının yanı sıra deformasyona karşı da dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde porselen imalatında ve inşaat sektöründe mala süngeri olarak tercih edilmektedir. Ayrıca sıvı emme kapasiteleri de yüksektir.

Polieter Sünger Kesim

Firmamız, çeşitli dansitelerde ve kalınlıklarda polieter süngerlerin stokunu tutar ve müşteri taleplerine göre kesim yapar. Ekonomik maliyeti nedeniyle polieter süngerler, en sık tercih edilen sünger türüdür. Bununla birlikte, esnek yapısına rağmen fiziksel dayanıklılığı düşüktür.

Poliüretan Sünger Kesim

Poliüretan sünger, hafif ve ekonomik bir sünger türüdür. Döşemelik sünger olarak mobilya ve yatak sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Açık hücreli yapıları hava geçirgenliğini sağlar. Kalite anlayışıyla, firmamız müşterilere her zaman en iyi ürün kesim hizmetini sunar.

Polyester Sünger Kesim

Yüksek fiziksel dirence sahip olmalarına karşın esneklikleri düşüktür. Ayrıca güneş ışınlarına karşı dayanıklılıkları diğer sünger türlerine göre daha fazladır. Firmamız, müşterilerinin projelerine uygun polyester sünger yoğunluğunu temin ederek şekilli kesim hizmeti sunmaktadır.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial