Endüstriyel Tasarım

Geri Dön

Ambalaj Tasarım Hizmetleri

Kırpıntı poliüretan süngerlerin geri dönüşümü ile üretilen, sert ve yoğun bir malzemedir. Kırpıntı kumaş da ilave edilerek üretilen Bondeks, süngerden daha sert ve dayanıklıdır. Rulo veya levha olarak üretilmektedir ve genellikle ses yalıtımı, şok emici ve döşeme malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Vektörel Çizim Hizmetleri

Vektör grafik çizim, çözünürlükten detay kaybetmeden farklı boyutlarda ölçeklendirilebilen grafik çizelgedir. Program çalıştırılırken ölçülerde görsel kayıp olmaz.

3D Prototip Hizmetleri

Endüstriyel Kesim bilgisayar ortamında 3D CAD çizimlerinin hazırlanması ve 3D prototipleme yazıcı aracıyla üç boyutlu fiziksel modeller elde edilmesini sağlayan teknoloji hizmetlerini vermektedir.

Prototip Numune Kesim

Seri imalata geçilmeden müşterinin ürünün prototip hazırlanması ve onaylanması gerekmektedir. Numune kesimleri malzeme özellikleri göz önüne alınarak farklı teknik kesimlerle yapılır.

Ambalaj Kesim Kalıp Hizmetleri

Die cut ambalaj kesim kalıpları, etiket, matbaa, conta ve birçok imalat sektöründe ve endüstriyel kesim faaliyetlerinde bulunan firmaların üretimlerinde kullanılmaktadır.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial