Endüstriyel Pres Kesim

Geri Dön

Endüstriyel Sünger Kesim

Endüstriyel süngerlerin özel kesim ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan kesim teknikleri, endüstriyel sünger kesim olarak adlandırılır. Bu işlemde, sünger malzemesi özel kesim makinaları yardımıyla belirli boyutlara ve şekillere kesilir.

Köpük Malzemeler Kesim

Köpük malzemeler genellikle ihtiyaçlara özel boyutlarda kesilir. Bu nedenle, köpük kesim hizmetleri sağlayan özel makinalar kullanılır. Bu sayede, köpük malzemelerin özel projelere uygun olarak kesilmesi mümkündür.

Endüstriyel Ürünler Kesim

Müşterilerimiz bizim için Kesim yapmamızı istiyorsa öncelikle onlara dahili bir numune ya da çizim var mı diye sorulur. İstenilen en ve boy ölçülerine ve yapısal özelliklerine göre üretim işleminin tamamlanması ardından kesim işlemi uygulanmaktadır.

Akustik, Ses Bariyer Kesim

Tamamlayıcı bir işlem olarak, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, akustik etkinin bir sünger üzerinden alınabilmesi için akustik yapılı sünger üzerine flok kaplama işlemi yapılır. Bu işlem tamamlandıktan sonra, kesim işlemine başlanır.

Filtrasyon Ürünler Kesim

Tabaka halinde üretilen filtrasyon ürünleri, özel makine ve ekipmanlar kullanılarak istenilen ölçülerde kesilir. Bu kesim işlemi, ürünlerin uygulanacağı alana uygun şekillerde ve boyutlarda kesilerek daha verimli bir kullanım sağlar.

Isı Yalıtım Ürünler Kesim

Müşterilerin istediği özellikleri barındıran, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, yanmazlık gibi özellikleri içeren çeşitli duvar, çatı, döşeme ve tesisat izolasyon malzemelerinin üretimi yapılır ve profesyonel bir şekilde kesimi gerçekleştirilir. Bu ürünler endüstriyel kesim teknikleri kullanılarak üretilir ve müşterinin ihtiyaçlarına göre özel ölçülerde kesilir.

Su Geçirmez İzolasyon Kesim

Tamamı müşteri taleplerine özel üretilen endüstriyel kesim hizmetimiz, yüksek kaliteli su geçirmez malzemelerin laminasyonu, şekillendirilmesi ve kesimi konularında uzmanlaşmıştır. Ayrıca, istenilen çap ve uzunlukta su sızdırmaz boru kılıfı ürünleri de sağlamaktayız. Her zaman kaliteyi ön planda tutarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Yanmaz Ürünler Kesim

Müşterilerin ihtiyaçlarına göre bazı sünger veya keçe malzemelerin yanmaz veya alev geciktirici özellik taşıması gerekebilir. Firmamız, bu ihtiyaca yönelik yanmaz özellikte çeşitli malzemeler üretmekte, stoklamakta ve kesim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kaliteyi ön planda tutarak kesim işlemini gerçekleştiririz.

Ayakkabı Sanayi Kesim

Ayakkabı ve terlik sanayinde tercih edilen taban malzemelerinin kalıp kesimlerini yaparak müşterilerimize ekonomik maliyetlerle hizmet sunmaktadır. Ayakkabı ve terlik imalatında kullanılan malzemelerin kaliteli ve doğru ölçülerde kesilmesi ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından son derece önem arz etmektedir.

Hobi ve Uğraşı Sektörü Kesim

Hobi sektöründe sıklıkla tercih edilen ve giderek popülerleşen keçe, suni deri gibi malzemelerin özel ölçülerde kesimi ve montajı konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Spor ve Eğlence Sektörü Kesim

Yüksek ısı yalıtımı değerlerine sahip, neme dayanıklı, terlemeye karşı dirençli, esnek ve elastik yapısı ile dikkat çeken bir malzemedir. Kapalı hücre yapısına sahip olduğu için sıvı ve gaz geçişine izin vermez. Isı, ses ve titreşim yalıtımında, yalıtılmış boru ve kanalların kaplanmasında kullanılabilir.

Yapı
Sanayi Sektörü Kesim

Firmamız, inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilen sünger çeşitleri ve kauçuk ürünleri gibi malzemelerin kesim işlemlerinde müşteri taleplerine özel çözümler sunar.

Bondeks Sünger Kesim

Belirli yoğunluklarda ve çeşitli kalınlıklarda rulo veya levha halinde bulunmaktadır. Endüstriyel Kesim olarak, stokta bulundurduğumuz bu süngerlerinin şekilli pres kesimlerini yapmaktayız.

Promosyon Sektörü Kesim

Promosyon sektöründe kullanılan ürünlerin seçimini yaparak, ürünlerin kutu içi yerleşim tasarımını oluşturmakta, kullanılacak malzemelerin tedarikini sağlamakta ve kesimini gerçekleştirmektedir.

Ev ve Temizlik Sektörü Kesim

Endüstriyel Kesimin ürettiği ürünler sadece sanayi ve endüstriye hitap etmez. Oldukça farklı kullanım alanı bulunan süngerler, ev ve temizlik alanında da tercih edilir.

Tekstil Sanayi Kesim

Endüstriyel Kesim, özellikle döşeme sanayisinde tercih edilen suni deri, termo elyaf ve polyester keçe ve bunun gibi birçok malzemelerin üretim ve kesim işlemlerinde sektörün öncü firması haline gelmiştir. Farklı çözümler sunarak kaliteyi ve avantajlı fiyatları en büyük önceliğimiz haline getirerek müşterilerimize her zaman ve her koşul da hizmet vermekteyiz.

Emniyet ve Güvenlik Sektörü Kesim

Güvenlik sektöründe sık sık sağlam ve sert ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır ve bu alanda bariyerli kompozit sünger ve kevlar gibi malzemeler tercih edilmektedir.

 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial