Ahşap Sandık Ürünler

Geri Dön

Kontraplak Sandık

Kontraplak sandık düşük maliyetli olmasıyla da tercih ediliyor. Sandıklar kapaklı, kapaksız ve kilitli olarak üretiliyor. Kapaksız sandıklar genellikle meyve istif kasaları olarak kullanılıyor. Kapaklı ve kilitli sandıklar ise tasarımına göre farklı alanlarda kullanılabiliyor.

Katlanabilir Kontraplak Sandık

Kurutulmuş ince ağaç katmanlarından oluşan kontraplak sandıklar, ahşap tahtaların güçlendirilerek bir araya getirilmiş halidir. Katlanabilir sandıklar, kilitli sandıklar, kapaklı sandıklar ve kapaksız sandıklar en çok tercih edilen modellerdir.

Numune Taşıma MDF Sandık

Firmamız, yük taşıma ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli kalınlıklarda OSB, kontraplak veya ahşap sandık ve palet sandık imalatı gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca numune gönderilerinde kulplu, kapaklı, kilitli, kompozit MDF Lam sandıklarda hazırlanmaktadır.

Ahşap Kafes Sandık

Kafes sandık çoğu zaman ihracat sandığı olarak da adlandırılır ve darbe önleyici ve lojistik açısından uygun olması ile öne çıkar. Zaman içinde çok farklı ölçü, ebatlar ve şekillerde sandık kafes imalatı yapıldığı için kullanım alanları da bir o kadar genişlemiştir.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial