Endüstriyel Yan Malzemeler

Geri Dön

Çift Taraflı Bant
Rulo

Yüksek performanslı çift taraflı yapışkan transfer bantlar, tutturma, birleştirme ve üretim montaj uygulamalarında geniş yelpazede endüstri tarafından genel amaçlı laminasyon işlemlerinde kullanılmaktadır.

Çift Taraflı Transfer Şerit Bant

Çift taraflı yapışkan transfer bantlar, genel endüstri uygulamalarında köpük, sünger ve çeşitli malzemelerin birbirlerine yapıştırılmalarında kullanılır. Farklı ebatlardax ve yapıştırma özellikleriyle montaj işlemlerinde yer alır.

Velcro Dar Dokuma Cırt Bant

İki parçadan oluşan bir tutturma sistemidir. Bir yüzeyde küçük tüyler, diğer yüzeyde ise küçük kancalar bulunur. Birleştirildiğinde güçlü bir bağlantı oluşturur. Çok sayıda endüstri, tekstil, deri, ve ambalajlama sektöründe kullanılmaktadır.

Yapışkanlı Sünger Bant

Tabanı yapışkanlı olan izolasyon sünger bantlar, yüksek sıcaklıklara ve nem oranlarına dayanıklı özellikleri sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Genellikle inşaat sektöründe ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve su yalıtımı için kullanılır.

Çift Taraflı Silikon
Bant

Silikon kaplı bir taşıyıcı bant üzerine yapışkan eklenerek oluşturulan bir malzemedir. Her iki tarafı da yapışkanlı olduğu için iki yüzeyi birbirine yapıştırmak için idealdir. Ayrıca suya ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.

Çift Taraflı Köpük
Bant

İki taraflı yapışkanlı bir banttır ve genellikle ince bir köpük malzeme ile kaplanmıştır. Yüzeyler arasında yapıştırmak için kullanılır ve iyi bir yüzey teması sağlar.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial