İğneli Filtre Keçesi Kesim

Geri Dön

İğneli Filtre Keçesi Kesim

Pes iğneli filtre keçesi insan sağlığı için son derece faydalı ve gerekli bir ürün olup özellikle zorlu çalışma şartları altındaki kişilerin sağlığını muhafaza etmesi açısından olağanüstü öneme sahiptir. Sipariş sonrası hemen gönderim için hazır stoklarda bulundurulmakta ve aynı zamanda özel siparişler için de talepler kabul edilmektedir. Gelen siparişleri hızlı ve güvenli sonlandırılması için hummalı bir çalışma yürütülmekte, her nerede kullanılacaksa en uygun sonuçlar sağlamaktadır. Toz duman, talaş ve diğer bütün atık madde partiküllerinin, tozlarının bulunduğu ortamlarda insan sağlığı için Pes iğneli filtre keçesi kesimürünleri tercih edilmektedir.

Pes İğneli Filtre Keçesi Nedir ve Nerede Kullanılır?

 • Pes iğneli filtre keçesi ürünleri özel keçelerden üretilmekte, insan sağlığını muhafaza etme ve iş verimliliğini arttırma amacıyla kullanılmaktadır. Fitre yapılması gereken bütün alanlarda kullanılan Pes iğneli filtre keçesi kesim farklı tiplerde ve farklı ebatlarda yapılabilmekte, bu sayede bütün ihtiyaçlar başarıyla karşılanabilmektedir.
 • Pes iğneli filtre keçesi kesim farklı keçe türleri baz alınarak üretiliyor. Avrupa normlarına göre üretimler devam ettiriliyor. Anti statik polyester, polypropylene, teflon polyester, dolanit homopolymere akrilik, meta aramid, copoliymer akrilik, ryton polyphenylsulfide ve cam elyaf olmak üzere çok farklı bazlarda üretilmektedir.
 • Pes iğneli filtre keçesi kesim ürünlerin baz farklılıkları çalışma sıcaklığı, ebat, alkali mukavemeti, asit mukavemeti, hidroliz mukavemeti, oksit mukavemeti, solvent mukavemeti, hava geçirgenliği, ağırlığı, kopma mukavemeti, iç doku durumu, kalınlığı ve ağırlığına göre çeşitlenmektedir.
 • Pes iğneli filtre keçesi kesim ürünlerin çalışma prensipleri hemen hemen aynıdır. Fakat farklı sahalarda kullanılabilmek için çeşitli şekillerde üretilir. 90 derece ila 2600 derece sıcaklıklar arasında rahatlıkla türüne göre kuru sıcaklıkta dayanıklılık göstermektedir.

Pes İğneli Filtre Keçesi Uygulama Alanları

 • Pes iğneli filtre keçesi ürünler özellikle endüstriyel kesim yapılan alanlarda uygulanıyor. Buralarda kesim yapılırken ortaya çıkan toz, artık gibi unsurların filtrelenmesi bu sayede oluyor ve böylece iş sürekliliği, ortam temizliği sağlanmış oluyor. 
 • Pes iğneli filtre keçesi kesim ürünler yüksek performanslı elektrik süpürgelerinin filtre keçe kumaşlarında kullanılıyor. Süpürme esnasında ortaya çıkan toz ve kötü alerjenler Pes iğneli filtre keçesi kesim ürünleri sayesinde süpürgenin belli bir alanında hapsediliyor. 
 • Talaş ve ahşap tozunun yoğun olduğu, marangoz, dekorasyon firmalarında da Pes iğneli filtre keçesi kesimler ortamdaki ve işteki tozu, talaş kalıntılarını ve savruntularını muhafaza etmeye aracı oluyor. 
 • Sadece toz değil, duman filtresinde de bu ürünler kullanılabiliyor. Hava bacaları, fabrikasyon filtre çözümleri için her zaman en ideal seçenekler oluyor.
 • Atık partikül üreten ve kesim, işleme, çizim gibi ilerde atık parçacıkların insan sağlığını, makine sağlığını etkilememesi için uygulanıyor.

Pes İğneli Filtre Keçesi Malzeme Detayları

 • Pes iğneli filtre keçesi ürünlerin torba kumaşlarının iç dokuları da genel olarak kendi malzemesinden üretilmektedir. 
 • Pes iğneli filtre keçe çeşitlerimizin tamamı gaze ve kalender işlemlerine tabi tutulurlar. İstek ve ihtiyaç halinde su ve yağ itici özellik kazandırılacak şekilde ekstra uygulamalar ve işlemler de yapılabilmektedir.
 • Silkeleme sırasında tozun hava geçirgenliğinin engellenmemesi için toz tutan yüzey teflon membranlarla kaplanıyor. Fitre kumaşındaki malzeme aynı zamanda dikim ipliği olarak da kullanıyor. 
 • Pes iğneli filtre keçesi kesimlerde mukavemeti arttırmak adına ve kopmaları engellemek adına her bölge için üç sıra halinde zincir dikiş tipi yapılmaktadır. 
 • Pes iğneli filtre keçesi kesim fiyatları ürün ölçülerine ve özelliklerine, tokluğuna göre değişmektedir.

Pes İğneli Filtre Keçesi Tarafımızdan Nasıl Teslim Edilir?

Sevkıyatlar kurye servisleri,  Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve MNG Kargo ile, ayrıca parsiyel sevkıyatlar ekspres kurye ile yapılmaktadır. Türkiye’de farklı bölgelerdeki müşterilerimize kamyon yükleme servisi de sunmaktayız.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial