Prototip Numune Karton Kesim

Geri Dön

Prototip Numune Karton Kesim Nedir ve Nerede Kullanılır?

Prototip Numune Karton Kesim

Prototip numune karton kesim çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ambalajda oluklu karton kutu ihtiyaçlarının karşılanmasında son derece etkilidir. Aynı zamanda mukavva koli tasarım ihtiyaçları da Prototip numune karton kesimler sayesinde rahatlıkla karşılanabilmektedir. Yine numune kesim ve pliyaj katlama makinesiyle birlikte çalışmaların son derece hızlı ve çok ekonomik biçimde gerçekleştirilmesini sağlar. Kesimler siparişe ve ihtiyaca göre yapılabilir ve her türlü ihtiyaç rahatlıkla karşılanabilir. Prototip ve numune çalışmalarından çok daha ekonomik ve uygun maliyetli avantajlar çok daha kısa sürede alınabilir. Üretimde fire oranı minimuma iner ve malzemeler çok daha verimli kullanılır. Temiz, hassas ölçülü ve kesim yüzeyleri için daima en başarılı sonuçlar elde edilir.

 • Prototip numune karton kesim ile küçük büyük formatlı dijital kesimler rahatlıkla yapılabilir. Numune yapımında ve karton kutuların kısa vadeli üretimlerinde yüksek kaliteli ve hızlı çözüm elde edilir.
 • Az adetli ve kalıp maliyeti fazla parçalar için kısa sürede düşük maliyette üretim yapabilme imkânı sunar. Malzemelerde ısınmaya bağlı kimyasal ve fiziksel değişimler olmadan kesim yapılması mümkün olur.
 • Prototip numune karton kesim ile malzemeler en verimli şekilde kullanılmış olur ve hassas yapısı sayesinde fire oranı minimuma inmiş olur. Maksimum ve minimum kesim kalınlık aralığı son derece geniş olduğu için üretim yapılabilecek ürünlerin yelpazesi de oldukça genişlemiş olur.
 • Prototip numune karton kesim prototip çalışmalarında kısa sürede yüksek verim sunduğu gibi düşük maliyet sağlar. Tasarımda da çok daha esnek çalışma imkânı sunar.
 • Prototip numune karton kesim numune parça üretimine ihtiyaç duyulan hemen her sektörde rahatlıkla kullanılabilir. Bunlardan bazıları otomotiv endüstrisi, beyaz eşya, medikal, kalıp imalatı, plastik parça üretimi, mimari maket, ambalaj, cam, seramik, mobilya, oyuncak, elektrik, elektronik olarak sıralanabilir.

Prototip Numune Karton Kesim Uygulama Alanları

 • Prototip numune karton kesim birçok sektörde çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Ambalajın gerekli olduğu hemen her alanda ürünlerimiz kullanılabilmektedir.
 • Fonksiyonel test elemanlarında kullanılmakta ve her tarzda ve her şekilde kesim yapılarak kullanılabilmektedir.
 • Pazarlama görseli olarak kullanılabilir ve her ölçüde, her detayda kesim yapılabilir. Üstelik hassas kesim özellikleriyle her ölçüde numune ve prototip elde edilebilir. Ar-ge çalışmaları için en güzel biçimde tasarımlar yapılarak kesimler yapılabilir. Ortaya çıkan ürünlerdeki detaylar şekillendirilerek seri üretim için kusursuz bir çözüm geliştirilir.
 • Prototip numune karton kesim en temelde ambalaj sektöründe kullanılır. Beyaz eşyaların, otomotiv parçalarının, mobilya ürünlerinin nakliyesinde, muhafazasında, stoklanmasında kullanılabilirler.
 • Elektrik elektronik ürünlerinin hassas yapılarını korumak ve muhafaza etmek için ürünlerin ölçülerine göre, kartonlar istenildiği gibi şekillendirilebilir.

Prototip Numune Karton Kesim Malzeme Detayları

 • Prototip numune karton kesim çözümleri ürün geliştirme sürecinin tasarım doğrulaması basamağıdır. Aynı zamanda ürün işlevinin katlanması da bu aşamada meydana gelir. Büyük uğraşlar sonunda tasarlanan kartonlar her nerede, hangi seviyede kullanılacaksa ona göre kesim geliştirilebilir.
 • Prototip numune karton kesim ile adetli imalatlar, numune üretimleri, pilot üretimler, katmanlı üretimler, ön seri üretimleri gibi çeşitli şekillerde adlandırılan çözümler geliştirilebilir. Yapılan numune üretimiyle tasarlanan ürün estetik açıdan ve fonksiyonelliği ile yönünden değerlendirilir. Üretile bilirliği, fonksiyonelliği ve ihtiyacı karşılayıp karşılayamayacağı test edilmiş olur. Seri üretim öncesinde kalıp yapılmadan hızlı bir biçimde tasarımın elle tutulur hale gelmesi sağlanır. Kesim yüzeylerinde hiçbir pürüz ve kalıntı oluşmadığı için ortaya çıkan ürünlerde temiz, kullanışlı bir yüzey oluşur.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial