PP Oluklu Seperatör

PP Oluklu Seperatör

Polipropilen oldukça kullanışlı bir hammaddedir. Kolaylıkla şekil alabilen, delinebilen, kesilebilen ve istenen konuma getirilmesi kolay bu madde oldukça hesaplı maliyete sahip olması nedeniyle sık tercih edilir. Ürünü üreten her kullanıcı için tasarlanma şekli zevke göre değiştirilebilir. Oldukça kullanışlı olan PP oluklu seperatör kolayca temizlenebilir, defalarca kez kullanılabilir. Bu nedenle endüstriyel alanlarda oldukça rağbet gören bu ürün üreticiler tarafından oldukça sık tercih edilir. Ekonomik ve uzun vadede kullanışı kolay olan bu madde sayesinde birçok alanda kolaylık sağlayabilirsiniz. Geri dönüştürülebilir olması bu maddenin tercih edilebilirliğini arttırmaktadır, çevre için tehlike arz etmeyen polipropilen levha oldukça doğa dostudur. Kokusuz ve zararlı madde içermeyen oluklu polipropilen seperatör oldukça avantajlıdır.

PP Oluklu Seperatör Nedir ve Nerede Kullanılır?

 • Suya ve neme dayanıklı olması sebebiyle yiyecek içecek sektöründe sıklıkla tercih edilen plastik seperatör, çevrede çöp birikimini engeller. Süreklilik avantajı sunan kullanımı sayesinde çevre dostudur. Cam şişeleri, boş teneke ve kutuları taşımak için etkili bir malzeme olan pp oluklu levha oldukça hijyenik ve sağlamdır. Dayanıklılığı sayesinde ürünü kullanan kişilere uzun ömürlü kullanım sağlar.
 • Çeşitli endüstri alanlarında da kullanımı olan bu ürün, geri dönüştürülebilir özelliği ve dayanıklılığı sayesinde kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bina, çatı ve iç mimarı gibi çalışma alanlarında da tercih edilen pp oluklu, darbelere karşı dayanıklı ayrıca esnek yapısıyla endüstri alanındaki zararlara karşı oldukça sağlam bir malzemedir.
 • Online alışveriş ürünlerinin evlere ulaşma sürecinde de kutu içerisindeki malzemelerin ayrı ayrı korunmasında da rol oynayan plastik ara seperatör müşterilere ürünlerin zarar görmeden ulaşmasını sağlar.
 • Kapalı pp oluklu levha, kaplama gibi işlemlerde kullanılabilen çevre dostu bir üründür. Basınç ve sıcaklığa dayanıklılığı sayesinde birçok kullanım alanında tercih edilmektedir.

PP Oluklu Seperatör Uygulama Alanları

 • İç mimaride oldukça sık tercih edilen pvc seperatör bölme işlemlerinde, odanın iki farklı alan şeklinde dekore edilmesinde kullanılır.
 • Palet arası levha, belirli malzemelerin arasına konabilen ve kolaylıkla yıkanabilen oldukça hijyenik kullanışlı ürünlerdir. Ara bariyer olarak kullanılabilen bu ürünler eşyaların üst üste dizilmesinde ve birlikte taşınmasında kolaylık sağlamaktadır.
 • Otomotiv, endüstri, inşaat sektörlerinde sıklıkla tercih edilen bu ürün kolay temizlenebilirliği ve uzun ömürlü olması özellikleri ile müşteriler tarafından özellikle tercih edilmektedir.
 • Ev aletleri üretiminde de kullanılan, karton veya plastik özellikte olabilen bu ürün malzemelerin zarar görmesini sağlam dayanıklılığı sayesinde ciddi oranda engeller.
 • Yiyecek paketlemesi gibi hijyen ve sağlık unsurlarının ön planda olması gereken durumlarda da oldukça sık tercih edilen bu malzeme, sağlığı tehdit etmez ve çevre dostudur.
 • Birçok sektörde kullanım alanına sahip olan bu ürün ihtiyaca göre şekillendirilebilir, zevke ve beğeniye göre renklendirilebilir. İhtiyaç doğrultusunda oluşturulan ve özel ölçülere göre düzenlenebilen bu yapı malzemesi oldukça çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir.

PP Oluklu Seperatör Malzeme Detayları

 • İzolasyon ve yalıtım işlemlerinde de tercih edilen PP oluklu seperatör oldukça işlevli malzemeden üretilmektedir.
 • Dayanıklılığı ve sağlamlığı sayesinde içine aldığı nesneleri oldukça güçlü darbelerden koruma potansiyeline sahiptir.
 • Çevre dostu olması ve sağlığı tehdit etmemesi gibi olumlu özelliklerinin yanı sıra kişiler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir.
 • Çeşitli kimyasallara, basınca ve sıcaklığa yüksek direnç gösteren bu malzeme ekonomik fiyatları sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.
 • Çizilmesi ve kırılması muhtemel ürünlerin zarar görmeden taşınmasında raf görevi gören koruyucu bu ürün üretici ve müşteri arasında sıkı bir güven bağı gelişmesine de destek olur.
25 Ağustos 2023
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial