Özel Kesim Sünger

Sünger Kesim İşlemi Nedir?

Proje Endüstriyel Kesim firması olarak metal kalıp, sünger kesim üretimiyle müşterilerine proje desteği sağlıyoruz. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, malzeme temini, son ürün sevkiyatına kadar olan tüm süreçlerde 5 ana faaliyet alanında çözümler üretiyoruz.

Üretici tüm firmaların ambalaj, nakliye ve koruma amacıyla özel kesim süngerlere ihtiyaç duymaktadırlar.

Endüstriyel Kesim Firması olarak başlıca ihtiyaç duyduğunuz ürünler;

+ Sünger kesim
+ eva sünger
+ ambalaj köpüğü
+ koli içi ambalaj köpüğü
+ özel kesim sünger
+ polietilen şilte
+ kauçuk köpüğü
+ kutu içi sünger
+ çanta içi sünger
+ ambalaj süngeri
+ eva sünger levha
+ kalın eva sünger
+ keçe kesimi
+ sünger seperatör
+ koli dolgu köpüğü
+ poliüretan sünger
+ polietilen köpük
+ eva sünger rulo
+ eva yapışkanlı sünger
+ Çift Taraflı Bantlama ve Şeritleme
+ Kutu İçi Ambalaj
+ Kutu İçi Seperatör
+ Dikey Bahçe

Süngerlerinin kesimi için en son yüksek teknoloji sünger kesim makinalarıyla ihtiyacınıza yönelik tüm işlemleri profesyonel ekibimizle istediğiniz zamanda teslim ediyoruz. Sünger Kesim İşlemi Nedir?

Uygulama Alanları

  • Yatak İmalatı, kullanımı bol miktarda ekonomik yataklarda vardır. Renk olarak sarı ve gri sünger seçilir.
  • İnşaat Sektörü; ince 3 mm’lik süngerler yalıtım ve kaplama amaçlı kullanılır. Ya da çalışanların yataklarının da imalatında yataklık sünger kullanılır.
  • Ambalaj Sektörü; ambalaj sektöründe daha çok taşınan ürün zarar görmemesi adına seçilir. İkamesi olarak polietilen kullanılabilir.
  • Promosyon Sektörü
  • Kırpıntı Sünger Kullanımı da bu parçalarının geri dönüşümünü sağlar.

Süngerin ana ham maddesi latex olmasına rağmen, doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması nedeniyle bilim adamları 1937 senesinde poliüretan ham maddesini oluşturarak, bundan sünger elde etmeyi başardılar. Esnek poliüretan süngerler, hava geçirgenliği sağlayan açık hücreleri, elastikiyetli yapıları ve hafif olmaları nedeniyle tercih edilen bir malzemedir.

Teknik bilgi konusunda danışmanlık desteği veriyoruz. Hangi sektörde hangi alanda sünger kullanmak istediğinizi bize bildirmeniz durumunda size en uygun çözüm hakkında detaylı bilgilendirmede bulunuyor ve en doğru çözümü sunuyoruz.

Türkiye’nin her yerine sünger kesim ve diğer eva sünger, ambalaj köpüğü, koli içi ambalaj köpüğü, özel kesim sünger, polietilen şilte, kauçuk köpüğü, kutu içi sünger, çanta içi sünger, ambalaj süngeri, eva sünger levha, kalın eva sünger, keçe kesimi, sünger seperatör, koli dolgu köpüğü, poliüretan sünger, polietilen köpük, eva sünger rulo, eva yapışkanlı sünger, Çift Taraflı Bantlama ve Şeritleme, Kutu İçi Ambalaj, Kutu İçi Seperatör, Dikey Bahçe  fiyatları konusunda bizi arayabilirsiniz.

26 Ağustos 2023