Arkası Yapışkan Cırt Kesim Nedir?

Arkası Yapışkan Cırt Kesim

Marka ve logo gibi kurumsal kimlik öğeleri zımpara, otomotiv, ambalaj, temizlik, sineklik ve perde, sağlık, tekstil gibi sektörlerlerde özel kesim cırt bant sayesinde rahatça uygulanabilmektedir. Bu gibi özel şekillerde kesilmiş cırt bantlar üretilen ürünlerde tasarım ve fonksiyon zenginliği sağlamaktadır.

Endüstriyel Kesim olarak arkası yapışkanlı veya standart cırt bantları müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda özel şekillerde keserek kullanımlarına olanak sağlıyoruz.
Müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda arkası yapışkanlı olmayan standart cırt bantları özel şekillerde kesilmeleriyle üretilen cırt bant türüdür. Kullanıldığı ürünlerde tasarım bütünlüğü ve extra fonksiyonellik katabilmektedir.

Arkası yapışkanlı cırt bantlar standart cırt bantların aksine dikim uygulamasına gerek duymazlar. Bu sebepten ötürü hem üretim aşamasında maliyet optimizasyonu hem kullanım kolaylığı hem de üretim esnekliği sağlarlar. Die cut ve kiss cut teknikleriyle özel şekillerde kesilmiş olan arkası yapışkanlı cırt bantlar bu avantajlara ek faydalar da sağlamaktadır.
Son derece sağlam yapıya sahip olan ürün farklı renk seçenekleri ile de üretilmekte ve kullanıcıya sunulmaktadır.

27 Ağustos 2023