Eva Diz Süngeri Dizlik Ve Dirseklik

EVA Diz Süngeri Dizlik Ve Dirseklik

EVA diz süngeri farklı tasarımlı bulunan, üstün özellikli ve geniş kullanım alanına sahip bir üründür. Bu ürünün hammaddesi EVA’dır ve EVA, Etilen Vinil Asesat maddelerinin kısaltılmış halidir. Bu köpük türü kapalı hücre yapısına sahip olup kullanım alanlarına göre özel ölçülerde kesim yapılarak üretilebilmektedir.

EVA farklı malzemelerle yapıştırılabilir bir özelliktedir. Bu nedenle geniş bir kullanım alanına sahiptir. Farklı kalınlıklarda ve yoğunluklarda üretilebilmekte, her ihtiyaca uygun seçenekler bulunabilmektedir. Üretiminden sonra özel cihazlarla pratik biçimde kesim işlemleri yapılabilmekte, istenen yapısal özellikler kazandırılabilmektedir.

EVA diz süngerikullanım alanlarında koruyucu özellikleriyle öne çıkmaktadır. Bu ürünler farklı sertliklerde ve yapılarda üretilebildiğinden nasıl bir sertlik isteniyorsa ona göre tercih yapılabilmektedir. Sertlik seviyesi kullanıcıya ve kullanım alanına göre değişebilmektedir. EVA köpüğün kalıplama sırasında katkı maddeleri köpürmekte, katalizörlerin değişim miktarına göre yoğunluğu, sertliği, rengi, direnci ve benzeri özellikleri farklılaşabilmektedir. Su ve nem direnci EVA süngerin karakteristik yapısını gösteren en temel etkenlerdir.

EVA diz süngeri kullanım alanlarında koruyucu özellikleriyle öne çıkmaktadır. Bu ürünler farklı sertliklerde ve yapılarda üretilebildiğinden nasıl bir sertlik isteniyorsa ona göre tercih yapılabilmektedir. Sertlik seviyesi kullanıcıya ve kullanım alanına göre değişebilmektedir.

EVA Diz Süngeri Kullanım Alanları

  • Askeri Operasyonlarda , dağda ve avda yaralanmaların önüne geçmek istiyorsanız tam size göre bir ürün. Düşme sonucu olacak yaralanma ve sakatlanmaları önler.
  • Dans: Danslarda diz kapaklarının zeminin sertliğinden etkilenmemesi adına EVA diz süngeri kullanılabilmektedir. Aynı şekilde dizi sabit tutmak adına diz süngerinin sarıp sarmalamasından istifade edilebilmektedir.
  • Yoga: Yoğa yaparken dizlere özel bir ağırlık verilir ve dizlerin muhafazası gerekir. Bunun için EVA diz süngeri kullanılabilir.
  • Tenis: Tenis oynarken dizlere özel bir yük düşer ve dizler farklı hareketlere maruz kalır. Dizlerin etkenlerden korunması, zemin şartlarından, çizilmelerde, çarpmalardan etkilenmemesi adına diz süngerleri kullanılabilir.

Eva Dirseklik

Sporcu Kol Dirseklik Bandı ürünü sporcularda epikondilit bölgesinde meydana gelen ağrılarda baskı yaparak ağrının hafiflemesine yardımcı olmaktadır. Epikondilit Kol Dirsekliği ürünü standart beden olup tüm bedenlere uyumludur. 

Dirseklik Özellikleri;

Kullanımı kolay ve etkili tasarım, kompresyonu ayarlanabilen velkro sistemi ve portatif pedler

Dirseklik, Dirsek eklemine destek sağlar. Tenisçi dirseği sendromu ve epikondilit tedavisinde kullanılır.

25 Ağustos 2023
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial