Alüminyum Takım Çantası

Alüminyum Takım Çantası

Takım çantaları evlerde, işyerlerinde ihtiyacınız olan alet, edevat ve hırdavat malzemelerinin derli toplu bulundurulmasını, ihtiyaç anında bütün eşyalara yerli yerinde ulaşılmasını sağlar. Evlerdeki el aletlerinin ya da sanayideki aletlerin muhafazası için en doğru seçenek takım çantalarıdır. Bu alanda alüminyum takım çantası çeşitleri çalışmalarda, tadilatlarda ve tamiratlarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Firmamızın tercihe sunduğu alüminyum takım çantaları da bütün ihtiyaçları rahatlıkla karşılayacak niteliktedir. Farklı özelliklerde ve ölçülerdeki alüminyum çanta çeşitlerimizle yeni nesil ürünlere sahip olabilir, sizin için en doğru çantayı seçerek hayatınızı kolaylaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Alüminyum Takım Çantası Nedir ve Nerede Kullanılır?

 • Alüminyum takım çantası sertleştirilmiş alüminyum kullanılarak üretilmiş çantalardır. Bu nedenle alüminyumun sağlamlığını ve hafifliğini bir arada bulundururlar.
 • Materyalinden kaynaklı olarak alüminyum alet çantası plastik ve diğer çantalara nazaran çok daha dayanıklıdır. Aynı zamanda da hafifliği nedeniyle kullanımı kolaydır. İçine konulan aletler ile en hafif olacak şekilde kullanılabilir.
 • Alüminyum bond çanta olarak da adlandırılan bu çantalar istenen ebatlarda ve boyutlarda üretilebilir. Böylece işinize ve ihtiyacınıza göre en uygun çantalara sahip olma şansınız bulunmaktadır.
 • Alüminyumalet çantalarının kullanım alanı oldukça geniştir. Evlerinizdeki ya da işyerlerinizdeki al aletlerinizi, hırdavat malzemelerinizi bu çantalarda muhafaza edebilirsiniz.
 • Alüminyum çantaları seyahat çantası olarak da kullanabilirsiniz. Seyahat ederken, iş görüşmelerine giderken de alüminyum çantalardan istifade edebilirsiniz.
 • Alüminyum çantalar sert işçilik gerektiren ağır iş alanlarında çok verimli olmayabilir. Bununla birlikte iş görüşmelerinde eksik yanınızın kapatılması, evraklarınızın düzenli kalması, şıklığınızın ve karizmanızın tamamlanması için en ideal seçeneklerden birisi bu çantalardır.
 • Alüminyum çanta imalatı çok farklı ebatlarda ve özelliklerde yapılabildiği için kullanım alanı o kadar genişlemektedir. Burada en önemli detay ihtiyacınıza en uygun seçimi yapmaktır ve firmamız yeni nesil çözümleriyle herkese uygun alüminyum çanta modellerini sizlere sunmaktadır.

Alüminyum Takım Çantası Uygulama Alanları

 • Alüminyumçantaların uygulama alanları oldukça geniştir. Farklı özelliklerde ve boyutlarda çantalar olduğu için pek çok farklı sektörde kullanılabilir.
 • Alüminyum çantalar takım çantası olarak yoğun şekilde tercih edilir. Takım çantası olarak kullanıldığında iç tasarımı aletlerin, malzemelerin organizasyonunun rahatlıkla yapılacağı biçimde dizayn edilir.
 • Takım çantası olarak kullanılacak modellerin içi farklı malzemelerle döşenir ve küçük, büyük, keskin, sivri farklı alet, edevatlar alüminyumçantanın içinde sabit kalacak şekilde yerleştirilebilirler. Takım çantası olarak evlerde çok rahat bütün el aletlerinizi, hırdavat malzemelerinizi, hobi malzemelerinizi muhafaza edebilirler.
 • Alüminyumtakım çantaları endüstri alanında da kullanılabilir. İşyerlerindeki aletlerinizi, malzemelerinizi, özellikle de daha güvenli şartlarda muhafaza edilmesi gereken malzemelerinizi saklamaya yardımcı olur. Aletlerinizi bir arada tutar ve kullanım esnasında aradığınız her şeyi yerli yerinde bulmanızı sağlar.

Alüminyumçantalar evrak çantası olarak da kullanılabilir. Evrak çantası olarak kullanılacak modeller ile takım çantası olarak kullanılacak modeller haliyle farklı olacaktır. İç dizaynların içine konulacak eşyalara göre ayarlanacağı gibi evrak çantaları daha zarif, daha ufak ebatlarda tercih edilmektedir.

Alüminyum Takım Çantası Malzeme Detayları

 • Alüminyum çantaların en temel özellikleri temel materyallerinin alüminyum olmasıdır.
 • Yüksek kalite standartlarına uygun vaziyette tasarlanan ve şıklığı ile de öne çıkan bu çantalar istenen boyutta veya ebatta üretilebilir.
 • İskelet olarak 1,5 mm kalınlığında olan alüminyum çantaların yüzey malzemeleri PVC, kumaş, melamin, hatta alüminyum levha kaplı MDF olabilmektedir. MDF kalınlıkları çantaların kullanım alanlarına göre farklıdır.
 • Alüminyum evrak çantası olarak kullanılanlar daha hafif olabilse de ağır hizmetlerde kullanılacak olanların MDF kalınlıkları 10 mm’dir.
26 Ağustos 2023
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial