Prototip Numune Hızar Kesim

Hızar kesim, tasarım olarak belirlenen ölçüler dahilinde, kullanım alanına uygun olacak şekilde köpük, bondeks, EVA, sünger çeşitlerinin şeritlenerek ve gerektiğinde 3D olarak şekillendirerek kesilme işlemidir.

Gözat

Prototip Numune Lazer Kesim

Tasarım ve çizim aşamalarından sonra lazer kesim işleminde belirlenen kesim verilerinin makinaya yüklenerek prototip numunenin seri otomasyon için hazırlanması işlemidir. Farklı hammadde malzemelerde uygulanabilmektedir.

Gözat

Prototip Numune Karton Kesim

Endüstriyel Kesim, müşterilerinin ambalajda oluklu karton kutu ve mukavva koli tasarım ihtiyaçlarını karşılamakla beraber numune kesim ve pilyaj katlama makinesiyle numune çalışmalarını hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirir.

Gözat

Prototip Numune Su Jeti Kesim

Endüstriyel Kesimin tasarım ekibi 5 cm kadar kalınlıkta yumuşak, sünger, köpük, EVA, kauçuk ve türevi malzemeler için su jeti kesim işlemi gerçekleştirebilir. Su jeti kesim ilk prototip çalışmaları için idealdir.

Gözat

Prototip Numune CNC Kesim

CNC kesim makinesinin uçları elmas şeklindedir ve bu doğrultuda kesim işlemi yüksek devirle de çalışmasından kaynaklanarak hızlı ve etkin bir şekilde tamamlanmaktadır.

Gözat
  • Ambalaj Tasarım Hizmetleri
  • Vektörel Çizim Hizmetleri
  • 3D Üç Boyutlu Prototip Hizmetleri
  • Prototip Numune Kesim Hizmetleri
  • Ambalaj Kesim Kalıp Hizmetleri