Endüstriyel Ürünler

Endüstriyel Kesim’de montaja uygun sünger, köpük, EVA, EPDM, kauçuk, kompozit ürünler, geotekstil nonwoven malzemeler ve keçeler — rulo, plaka boru ve şerit bant şeklinde stokta bulunur.

Gözat

Endüstriyel Yan Malzemeler

Müşterilerimize verdiğimiz malzemeler ile birlikte kullanılan yan malzemeler, izolasyon ve yalıtım projelerinde yüzey kapatılma uygulamalarında kullanılır. Ayrıca çift taraflı yapışkan bantlar, üretimlerde ve montajlamada kullanılır.

Gözat

Geotekstil Malzemeler

Örgülü ve örgüsüz çok farklı geçirgen malzeme çeşitleri olan geotekstil ürünler ve teknik tekstiller dayanıklı yapıları, drenaj ve filtrasyon özellikleri ile çok amaçlı kullanım alanları barındırır.

Gözat

Taşıma Çantaları

İş hayatının gereksinimleri olan çok amaçlı malzeme taşıma çantaları, farklı çanta kaliteleri ile Endüstriyel Kesim tarafından çeşitli tasarımlarla müşterilerine sunulmaktadır.

Gözat

Tekstil Nonwowen Ürünler

Endüstriyel dokusuz teknik tekstiller iki genel kategoriye ayrılabilir: liflerin iğneleme metoduyla birleştirilerek üretilen keçe malzemeler ve kimyasal proses ile imal edilen nonwoven dokunmamış yüzey tekstiller.

Gözat

İzolasyon Malzemeleri

Mekanik tesisat projeleri için buhar, su ve atık su dolaşımı, ısıtma, soğutma, havalandırma, doğal gaz sistemleri ve toz filtrasyon proseslerinde gereken çeşitli izolasyon malzemeleri uygulanmaktadır.

Gözat

Ses ve Titreşim Emdirme Malzemeleri

Ses yalıtımı, akustik yanmaz süngerler, gürültü önleyici duvar paneller, zemin titreşimi ve vibrasyonu kesen takozlar, dekoratif ses emici tavan paneller, akustik bariyer bölmeler ve diğer birçok uygulamayı kapsamaktadır.

Gözat

Ayakkabı Sektörü

Ayakkabı ve terlik tabanlarında çeşitli kalınlıkta ve yumuşaklıkta EVA ve kauçuk malzemeler kullanılmaktadır. Firmamız sektörün ihtiyaçlarını karşılayan farklı renklerde kesilen malzemeleri müşterilerine sunmaktadır.

Gözat

Hobi Sektörü

Kullanıcının tasarımına ve hayal gücüne göre değişen malzeme seçenekleri ile çok uygun, ulaşılabilir ve kolay işlenen renkli keçe malzemesi belirttiğimiz uygulama alanlarında ve çok daha fazlasında kullanılabilmektedir.

Gözat

Spor ve Eğlence Sektörü

EVA malzeme, spor ve eğlence sektöründe sıkça kullanılan ürünlerin içerisinde yer alır. Esnek, dayanıklı, antibakteriyel yapısı ile minderler egzersiz matları ve diğer aktif spor uygulamaları için idealdir.

Gözat
  • Endüstriyel Ürünler
  • Endüstriyel Yan Malzemeler
  • Geotekstil Malzemeler
  • Taşıma Çantaları
  • Tekstil Nonwowen Ürünler
  • İzolasyon Malzemeleri
  • Ses ve Titreşim Emdirme Malzemeleri
  • Ayakkabı Sektörü
  • Hobi Sektörü
  • Spor ve Eğlence Sektörü