Karton Koli

Her zaman en iyi ve en kaliteli koli imalatçısı olarak işimizi yapmakta ve müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde beslenmekteyiz. Koli içinde eşya taşımak içinde kullanılan yarayan karton kutudur. Koli, içine eşya konulmaya yarayan kartondan yapılmış kutulara verilen addır.

Gözat

Koli İçi Karton Seperator

Koli içi ara karton separatörler taşıma esnasında kırılabilen veya çizilebilen ürünlerin birbirlerine temasının engellemesi için tercih edilir. Ekonomik maliyette ayraç görevi görür.

Gözat

Köşebent ve Diğer Karton Ürünler

Karton köşebentler, ambalajlı ürünlerin stok halindeyken veya taşınması esnasında ezilmesini ve ambalajının zarar görmesini önler. Endüstriyel Kesim, müşterisinin ihtiyaç duyduğu köşebentleri istenilen ebat ve kalınlıkta kaliteli olarak üretir.

Gözat

Özel Ölçülerde Kutu Ürünler

Endüstriyel Kesim, makine parkurunda bulunan makineleri ile istenilen ölçülerde baskılı-baskısız, farklı dalga kalınlıkları ile çeşitli karton ürünler üretmekte ve ayrıca talebe istinaden kutu içine sünger, köpük, EVA gibi malzeme kesimi de yapmaktadır.

Gözat

Tripleks Palet Kolisi

A, B ve C dalgalarının birleştirilmesiyle üç katlı şekilde üretilen tripleks palet kolisi 200-800 kg arası yük taşıma kapasitesine sahiptir. Muadillerine göre ekonomik maliyetlerle ürettiğimiz tripleks palet kolisini firmamız müşterilerine sunmaktadır.

Gözat
  • Karton Malzemeler
  • Köpük Malzemeler
  • Balonlu Naylon Malzemeler
  • Ahşap Sandık Ürünler
  • Plastik Taşıma Kasaları