Ürüne Özel Köpük Seperatör Kesim

Endüstriyel Köpük Seperatör Kesim

Endustriyel Kesim Köpük Seperatör, ürünlerin kat kat dizilmesine kullanıldığı gibi, paket içi ara bölme olarak da kullanılır.ISO 9001 standartlarında kapalı hücre polietilenden (PE) üretilmiştir.
Güçlü darbe ve sarsıntı emme kapasitesine sahiptir. Darbe sonrası kendini tekrar toplayarak çökme yapmaz ve kırılmaz.
RoHS standartlarına uyumlu olarak üretilir; kurşun ve ağır metaller içermez. HCFC ve zararlı kimyasallar içermeyen PE Köpük ürünleri çevre dostudur. Mantar ve bakteri barındırmaz.

Köpük Seperatör, 7 farklı ölçüde sunulur. 60 cm x 60 cm boyutlarındaki seperatör genellikle mobilya veya optik cihaz gibi ağır ürünleri sabitlemek için kullanılır. 20 cm X 30 cm ve üzerindeki seperatörler ise daha küçük ürünleri sabitlemek için ara bölme olarak kullanılır.
Kapalı hücre polietilenden (PE) üretilir. Ürün yoğunluğu 24/m3’tür.
Köpük Seperatör ürün grubunda ayrıca, tek tarafı kendinden yapışkanlı bant ile kaplı olan serbest sabitleme elemanı olarak kullanılan Köpük Blok’lar bulunur.

Köpük Blok ürünleri, kapalı hücre polietilenden (PE) üretilir. Ürün yoğunluğu 35/m3’tür.
Standart ürünlere ek olarak, farklı boyut ve kalınlıklarda, özel kesim işlemi yapılmış kurumlara özel seçenekler sunulur.
Ürünleri dış etkenlerden korumakla birlikte düzenli bir şekilde yerleştirilmesine yardımcı olur. Ürüne özel köpük seperatör kesim ve satışımız mevcuttur.

28 Ağustos 2023