Yanmaz Akustik Sünger Kesimi

Yanmaz Akustik Sünger Kesim

Akustik ses yalıtımı, yankı yalıtımı, ses problemlerini gidermek ve ortamdan maksimum akustik performans almak adına yanmaz akustik sünger veya dekoratif beyaz renkli ürünlerde kullanımı sağlanabilir. Uygulamaları kolay ve esnektir, uzun ömürlüdür. 1 cm ‘den 7 cm  kalınlığa kadar üretimi yapılabilir.

Bu akustik sünger paneller stüdyo ortamları olsun, ofis ve toplantı ortamları olsun birçok yerde kullanılmaktadır. Ses emilimi ve kesiciliği oldukça kuvvetlidir. Uygulandığı ortamdaki rahatsız edici sesleri(titreşim, gürültü, uğultu ve diğer rahatsız edici sesler) en az seviyeye indirger. Dekoratif görüntüsüyle bulunduğu ortama hoş bir hava katar. Farklı renk seçenekleriyle de uygulanan ortam daha şık hale getirebilirsiniz. Firmalar tarafından oldukça kullanılan ve tavsiye edilen bir üründür.

Yanmaz akustik sünger; ses yalıtım süngerleri arasında en çok tercih edilen akustik ses yalıtım malzemelerinden biridir. Alevlere dayanıklı ve beklentileri karşılayabilen özelliklere sahip malzeme ile ses yalıtım yapılması gereken alanlarda beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

Ses yalıtım uygulaması zemin, tavan ve duvarlarda, özel malzemeler ile ses frekanslarını istenilen düzeye getirebilmek adına mekanlarda ses düzenleme ve izolasyon uygulamaları yapılarak gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamayı stüdyoda, çağrı merkezinde, ofiste, evinizde vb. bir çok ortamda ses sorunlarının olduğu her alanda ve akustik mekanlarda, seslerin zararlı etkilelerinden kurtulmak amacıyla yapmaktayız. Evinizde ses sorunlarının çözümlenmesini istiyorsanız endişe duymanıza gerek yok.

Yanmaz piramit süngerler nerelerde kullanılır?

Gürültü yalıtımı, ses izolasyonu akustik ve ses yalıtımı uygulaması yapılması gereken alanlarda kullanılan yanmaz piramit sünger, geniş kullanım alanına sahip malzemelerden biridir. Duvar, tavan, zemin ses yalıtımı için kullanılabilen malzemeler sayesinde seslerin yalıtılması çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Titreşim ve vibrasyonu kesen özellikleri ile stüdyo, düğün salonu, bowling salonu, oyun ve eğlence salonları gibi seslerin yüksek çıktığı tüm alanlarda kullanılabilen akustik sünger, 100cm X 100cm ölçülerinde ve 3-4-5-6 cm. kalınlıklarda üretildiği için değişik mekanlarda kullanılabilmektedir.

26 Ağustos 2023