Firmamızda Sünger Satışı Nasıl Yapılır?

Sünger Satışı Nasıl Yapılır?

Biz Endüstriyel Kesim olarak pres hatlarımızda eva, renkli keçe, tatami malzemesi, ince kumaşlar, tela, nonwoven malzemeler kesimini istenilen ölçüde yapmaktayız. Aynı zamanda bu tarz kumaşların  dilimlemesini de müşterilerimizin isteğine göre yapıyoruz. Bu işlerin yanı sıra uzmanlaştığımız diğer bir alanda Sünger üretimi. Sizlere daha iyi hizmet vermemiz için bizi her zaman arayabilirsiniz. Diğer ürünlerin satışı da her zaman yardımcı olabiliriz.

Sünger Satışı Uygulama Alanları

  • Mobilya Sektörü: Esnek poliüretan, döşemeli mobilyalarda kullanılan en yaygın mobilya malzemesidir. Ve maliyeti daha düşüktür.
  • Otomotiv Sektörü: Bu sektörde kullanılan ürün, araba koltuklarında ve koltuk kılıflarının yapımında kullanılmaktadır. Oldukça fazla satılan bir üründür.
  • İnşaat Sektörü: Operatörlerin inşaatlarda yatmak için istedikleri üründür ve çok incedir. 3 mm ‘lık süngerler genellikle yalıtım ve kaplama için yapılmaktadır. Ve bu sektör için kullanım oldukça fazladır.
  • Ambalaj İmalatı Sektörü: Ambalaj imalatı sektöründe sünger satışı, genellikle kozmetik sektöründe kutu içinde taşınan ürünlerin zarar görmemesi için tercih edilir.
  • Promosyon Ürünler  Sektörü : Bu alanda süngerler, promosyon sektöründe genellikle özel gün ve davetlerde, seri şekilli kesim renkli süngerlerin sergilenmesi ile oluşur. Düğünleri düşünebilirsiniz.
  • Yatak İmalatı Sektörü: Bu sektörde sünger satışı genelde sarı ve gri renkte tercih edilmektedir.
  • Elektronik Sektörü: Bu sektörde yapmış olduğumuz bir sünger satışı da elektronik ürünlerin birbirine değmemesi için ve ürünün görsel güzelliği için çanta içine konulmak üzere sünger ya da daha sert bir sünger çeşidi de yapmaktayız.
  • Makine ve ürün paketleme: Her ürüne özel paketleme yapmak için de sünger satışı yapmaktayız.  İstenirse tek bir ürün için istenirse yüzlercesi için de makine ve ürün paketlemek için de sünger satışı yapılabilmektedir.

Gri, antrasit ve sarı renkte yapılmaktadır. Bu sünger satışı dolar üzerinden yapılmaktadır ve her gün kurları değişmektedir. Bu süngerlerin en düşük kalınlığı 3 mm dir. İstediğiniz kalınlıkta da kestirilebilir. Yoğunlukları 22 ila 26 dansite aralığında değişmektedir. Fiyat ve ölçülerinizi belirtmek için isterseniz telefonla da bizlere danışabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için her zaman bizi arayabilirsiniz. Dikim işlerinde de öncü bir firmayız. Sünger satışı nın yanı sıra kesim dikim işlerini de yapmaktayız.

 Endüstriyel Kesim olarak her zaman müşteri odaklı çalışmaktayız. Uzman kadromuzla sünger satışı olsun diğer çalışmalarımızla da sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

27 Ağustos 2023