Kutu İçi Şekilli Sünger

Kutu İçi Şekilli Sünger Nedir?

Kutu içi şekilli sünger de ürüne özel kesilen ve montajlanan, gerek sünger gerekse de sünger türevi ve yerine geçebilecek olan başka malzemelerin seçimi ile kutunun ebatına bağlı belirlenen paketleme türü oluyor. Biz burada gerek kutu tasarımından gerekse kutu teminine kadar müşterimizi yönlendirmek ile beraber, taşınacak malzeme türüne göre seçimi daha önce seçilmiş kutuları da baz alarak sünger seçimi yapıyor ve bu doğrultuda üretime geçiyoruz.

Kutu içi Sünger Kesimi

Her ürüne özgün kalıp kesimleri ile ürünün hareketi engellenip, darbelerde zarar görme durumu minimum seviyeye çekilir. Farklı hammaddeler kullanılarak üretilen kutu içi sünger modelleri kişisel kesim tercihleri ile buluşarak, hizmetten maksimum verimlilik alınması sağlanmakta. Bu özel kesim sünger işlemi yanında sünger üretimi yapılırken özel logo ve marka baskı işlemi de yapılarak daha kaliteli bir sunum elde edilebilmekte.

Endüstriden gelen müşteri talepleri doğrultusunda bu koruma malzemeleri farklı modeller ve tasarım özellikleri ile sunulabiliyor. Paketleme işlemi yapılacak olan ürünün kalıbı şekilde kesim işlemi yapılan ürün olduğu gibi polietilen veya poliüretan malzemeden imal edilen küp veya silindirik şekilli kesimlerin arasına ürünün koyulması ile de daha basit şekilde koruma elde edilebiliyor.

Kutu içi sünger fiyat farkları da istenilen sünger malzeme yapısı, üretim modeli, kaliteli ve üretim sayısına bağlı olarak değişiklikler içeriyor. Sektör olarak her sektöre uygun hale getirilebilen bir ürün özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Kutu İçi Şekilli Sünger Nedir?

Kutu İçi Sünger Üretim Aşamaları

Müşteri isteği doğrultusunda kullanılan malzemeyi belirleyerek, gerekli çizim ve ölçülerde proje başlangıcında ilk numune onayından bitimine kadar kişiye özel kutu içi sünger çözümleri sunmaktayız. Sizin bize sunacağınız ürünler CAD datasında olması avantajdır ki şayet yoksa bile, hem numune hem de jpeg/pdf uzantıları ile hızlı şekilde sonuç elde edebiliriz. Biz her zaman 5 dakikalık bir kısa toplantının saatlerce telefonda görüşmekten daha yararlı olduğunun inancındayız.

26 Ağustos 2023