Endüstriyel Sünger Kesim

Müşterilerimizin sünger kesim ihtiyaçlarında gerek uygun dansitelerde kullandığı kaliteli sünger malzemelerle gerek montaj, kalite kontrol ve paketlemede gösterdiği itinayla müşteri memnuniyetini ilke edindik.

Gözat

Endüstriyel Köpük Malzemeler Kesim

Müşterilerimizden gelen XPE köpük kesim talepleri doğrultusunda, son derece kaliteli köpükten 5 mm ile 80 mm arası kalınlıklarda ve istenilen ebatlarda şekilli kalıp kesim imalat yapmaktayız.

Gözat

Endüstriyel Ürünler Kesim

Müşterilerimiz bizim için Kesim yapmamızı istiyorsa öncelikle onlara dahili bir numune ya da çizim var mı diye sorulur. İstenilen en ve boy ölçülerine ve yapısal özelliklerine göre üretim işleminin tamamlanması ardından kesim işlemi uygulanmaktadır.

Gözat

Akustik, Ses Bariyer Ürünler Kesim

Akustik etkisi bir sünger üzerinden alabilmek amacı ile Akustik yapılı sünger üzerine flok kaplama işlemi yapılarak sağlıklı bir süreç başlatılmış olur.

Gözat

Filtrasyon Ürünler Kesim

Firmamız filtrasyonda kullanılan sünger ve keçe çeşitlerinin kesim ve montajlamasını yapmaktadır. Akvaryum filtre süngerleri, filtre keçe torbalar, çeşitli filtre ürünlerin şekilli kesim işlemleri için her zaman sizlerle çalışmaya hazırız.

Gözat

Isı Yalıtım Ürünler Kesim

Endüstriyel Kesim, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, yanmazlık gibi müşterinin istediği özellikleri barındıran çeşitli duvar, çatı, döşeme ve tesisat izolasyon malzemelerini üretir ve profesyonel biçimde kesimini gerçekleştirir.

Gözat

Su Geçirmez İzolasyon Ürünler Kesim

Endüstriyel Kesim, kalitenin ön planda olduğu su geçirmez malzemeleri lamine ederek, şekillendirilmiş kesim yapmaktadır ve ayrıca uygun nitelikteki su sızdırmaz boru kılıfı ürünlerini istenilen çap ve uzunlukta müşterilerine sunmaktadır.

Gözat

Yanmaz Ürünler Kesim

Kullanılacak alana veya beraber kullanılacağı ürüne göre bazı sünger veya keçe malzemelerin yanmaz veya alev geciktirici özellik taşıması istenir. Firmamız, yanmaz özellikte çeşitli malzemeler üretmekte, stoklamada ve kesim işlemini yapmaktadır.

Gözat

Ayakkabı Sanayi Kesim

Endüstriyel Kesim, ayakkabı ve terlik sanayi tercihi olan tabanlarda kullanılan çeşitli malzemelerin kalıp kesimlerini ekonomik maliyetlerle üreterek müşterilerine sunmaktadır.

Gözat

Döşeme Sanayi Kesim

Özellikle döşeme sanayisinde kullanılan suni deri, termo elyaf ve polyester keçenin üretimi ve kesimi konusunda Endüstriyel Kesim olarak müşterilerimize farklı hizmetler sunmaktayız.

Gözat

Emniyet ve Güvenlik Sektörü Kesim

Sağlam ve sert ürünlere ihtiyaç duyulan güvenlik sektöründe sıklıkla bariyerli kompozit sünger ve kevlar tercih edilmektedir. Bu ürünlerin kesimini Endüstriyel Kesim ihtiyaca uygun bir şekilde yapmaktadır.

Gözat

Ev ve Temizlik Süngerleri Kesim

Endüstriyel Kesimin ürettiği ürünler sadece sanayi ve endüstriye hitap etmez. Oldukça farklı kullanım alanı bulunan süngerler, ev ve temizlik alanında da tercih edilir. Firmamız, bu süngerlerde toptancı ve perakendeci müşterilerine şekilli die cut kesim hizmeti vermektedir.

Gözat

Hobi Sektörü Kesim

Günümüzde popüler olan ve sürekli gelişen hobi sektöründe tercih edilen keçe, suni deri ve EVA kaplama kağıdını istenilen ölçülerde kesmekte ve ürünün şekline göre montaj hizmeti de vermekteyiz.

Gözat

Spor ve Eğlence Sektörler Kesim

Endüstriyel Kesim, eğlence ve spor sektöründe kullanılan çeşitli minderleri, farklı malzemeleri, değişik renk seçenekleri müşterilerimize sunmakta ve talep edilen ölçülerde kesim yapmaktadır.

Gözat

Yapı Sanayi Kesim

Genellikle inşaat sektörünce tercih edilen emprenye akrilik sünger, emprenye bitümen sünger ve mantarlı kauçuk ürünlerinde firmamız, müşteri ihtiyacına uygun ürünü belirler ve ürünün tasarımdan üretimine kadar destek vererek kesim hizmeti sunar.

Gözat

Otomotiv Sanayi Süngerleri Kesim

Endüstriyel Kesim, otomotiv sanayisinde uygulanan geniş yelpazede, farklı performans kriterleri olan malzemelerin die-cut pres kesimlerini gerçekleştirmekte, çeşitli laminasyon ve montaj hizmetleri de sunmaktadır.

Gözat

Promosyon Sektörü Kesim

Endüstriyel Kesim, promosyon ürünleri seçimini, ürünlerin kutu içi yerleşim tasarımını, yerleşimde kullanılan malzemelerin tedariğini ve şekilli kesimini gerçekleştirmekte, ayrıca paketlemede ve ambalaj ofset baskısı konularında da hizmet vermektedir.

Gözat
 • Endüstriyel Sünger Kesim
 • Endüstriyel Köpük Malzemeler Kesim
 • Endüstriyel Ürünler Kesim
 • Akustik, Ses Bariyer Ürünler Kesim
 • Filtrasyon Ürünler Kesim
 • Isı Yalıtım Ürünler Kesim
 • Su Geçirmez İzolasyon Ürünler Kesim
 • Yanmaz Ürünler Kesim
 • Ayakkabı Sanayi Kesim
 • Döşeme Sanayi Kesim
 • Emniyet ve Güvenlik Sektörü Kesim
 • Ev ve Temizlik Süngerleri
 • Hobi Sektörü Kesim
 • Spor ve Eğlence Sektörler Kesim
 • Yapı Sanayi Kesim
 • Otomotiv Sanayi Süngerler
 • Promosyon Sektörü Kesim