Ambalaj Karton Malzemeler

Lojistik alanında ürün naklinde çeşitli kalite mukavva karton malzemeler ve farklı kapak yapılarıyla imal edilmiş karton kutulara ambalaj kolisi denir. Endüstriyel Kesim birçok koli ebatların üretimlerini sağlayıp stoklamaktadır.

Gözat

Ambalaj Köpük Malzemeler

Köpük, termoplastik bir üründür. Peki, nedir termoplastik ürün? Termoplastik, ısıtıldığında yumuşayan fakat soğutulduğu zaman eski halini alan plastik grubuna verilen isimdir. Köpükler de bu gruba dahildir. Endüstride pek çok alanda kullanılmaktadır.

Gözat

Ambalaj Balonlu Naylon Malzemeler

Özel olarak sizlerin istek ve taleplerine göre malzeme, boyut, yapı ve diğer niteliklerinde değişiklikler yapılarak üretim imkânı da mevcuttur. Ayrıca tek kullanımlık olmayıp tekrar kullanım özelliği bulunan verimliliği yüksek bir ambalajlama ürünüdür.

Gözat

Ahşap Sandık Ürünler

Ahşap sandık ürünler hayatın pek çok alanında kullanılıyor. Ahşap hem şık görünümü hem de dayanıklı olması nedeniyle farklı kullanım alanlarına sahip.

Gözat

Plastik Taşıma Kasaları

Kolayca taşıma işlemini sağlaması, zahmetsiz bir şekilde temizlenmesi ve tekrar kullanım imkânı bulunması nedeni ile plastik taşıma kasası endüstriyel sektörde çokça tercih edilir.

Gözat
  • Karton Malzemeler
  • Köpük Malzemeler
  • Balonlu Naylon Malzemeler
  • Ahşap Sandık Ürünler
  • Plastik Taşıma Kasaları